VIA Geçiş Sistemleri ve Mimarlık

VIA Geçiş Sistemleri ve Mimarlık olarak, 10 Yılı aşkın sektör tecrübemiz ile hizmet verdiğimiz tüm alanlarda ergonomik, ekonomik ve süreklilik arz eden çözümler üretiyoruz.

Firmamız ihtiyaca yönelik kullanıcı taleplerine yanıt vererek doğru çözümler üretebilmek adına projelendirme, malzeme seçimi ve temini ile tüm uygulamanın bir arada yürütüldüğü çağdaş organizasyon yapısıyla sistem çözümleri üretmekte ve uygulamaktadır.

Kurulumunu yaptığımız tüm ürün ve sistemlerin günümüze kadar verimli çalışabilmesi için, her türlü bakım, teknik destek ve kullanıcıya yönelik dönemsel eğitimler vermeye özen göstermekteyiz.

Mimar ve mühendislerden oluşan proje danışmanı kadrosu ve konusunda deneyimli teknik ekibi ile, Dünya çapında kendini ispatlamış ve konusunda lider konumda olan firmalarla çalışmayı ilke edinmiş firmamız, sunduğu hizmetlerle de aynı kaliteyi temsil etmektedir.

Kalite Yönetimi

VIA Geçiş Sistemleri ve Mimarlık olarak, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, kolay kullanılabilir, kaliteli, tüm güvenlik sertifikasyonlarına sahip ürünler kullanır ve bağlı olduğumuz ISO 9001 kalite standartlarına uygun satış sonrası hizmet veririz.

KALİTE BELGELERİMİZ